ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
sala weselna

Sala na wesele udekorowana tak pięknie jak suknia Panny Młodej, to marzenie każdej przyszłej żony. Często gęsto najwięcej energii i czasu pochłania szukanie sali weselnej, która spełni wszystkie oczekiwania Młodych i będzie niezapomnianym miejscem. Jak szukać wymarzonego miejsca? Warto określić kilka punktów, które będą dla nas ważne przy wyborze sali, np. możliwość ustawienia ścianki fotograficznej, wystrój czy usługi towarzyszące.

Na co zwracać uwagę, szukając sali weselnej?

W szukaniu sali weselnej jest bardzo dużo bardzo ważnych czynników, które będą pomagać, a nie generować niepotrzebny stres. Warto zacząć od zrobienia listy pt. Jaka jest moje wymarzone miejsce na wesele? Otwarty taras? Sala rodem z gali telewizyjnej? Skromna i mała salka w klimatycznej piwnicy w miejskiej restauracji?

Na wesele warto szukać sali, w której planujący imprezę będą czuć się dobrze od samego wejścia. Ma tu znaczenie przestrzeń – wielkość, wystrój, klimat, itp. Wybierając miejsce wesela dobrze też szukać możliwości przearanżowania sali na swoje potrzeby. Daje to komfort, który dla panny młodej jest ważny w czasie gorączkowych przygotowań.

Wybierając miejsce na wesele, warto pomyśleć o tym, by sala miała odpowiednie zaplecze noclegowe. Często na ślub zjeżdża się rodzina z wielu zakątków świata. Zapewnienie im łóżek do spania spada na barki państwa młodych. Dobrym rozwiązaniem jest sala w hotelu lub jego pobliżu. Daje to więcej spokoju narzeczonym i pozwala na zadbanie o udogodnienia dla gości podczas organizacji wesela.

Sala na wesele a dekoracje Wybierając miejsce na wesele, dobrze jest pomyśleć o możliwości jego udekorowania tak, by odpowiadało marzeniom panny i pana młodych. Gdy marzeniem narzeczonych jest sala w stylu retro, warto szukać miejsca ze starymi dekoracjami wnętrza, np. stylowymi kredensami i eleganckimi fotelami czy krzesłami. Warto także pamiętać, by obsługa sali w wybranym miejscu, mogła pomóc wybrać także catering i ułożyć menu weselne. Tutaj świetnie sprawdzają się sale weselne w hotelach i ich specjaliści od cateringu. Sala z dobrym zapleczem gastronomicznym pozwoli państwu młodym na zadbanie o gości podczas wesela, a nie ciągle zastanawiać się, czy wszystko jest dobrze i czy nic nie umknęło podczas gorączkowych przygotowań. Poza tym dobre menu weselne sprawi, że goście będą zadowoleni, a Państwo Młodzi będą mieli wszystko dopięte na ostatni guzik w wielkim dniu. 

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon