ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
kelner podaje szampana

Bankiety i wesela to wyjątkowe wydarzenia, które wymagają odpowiedniej oprawy. Jeśli chodzi o tę ostatnią, to w dużym stopniu jej jakość zależy od tego, na jakim poziomie stoi obsługa. Jeżeli pracownicy sali stają na wysokości zadania, to można być pewnym, że bankiet lub wesele będzie wyjątkowym wydarzeniem, które zadowoli wszystkich gości.

Charakterystyka idealnej obsługi na imprezie

Jak więc powinna wyglądać idealna obsługa na bankietach i weselach? Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, żeby pracownicy sali byli po prostu mili. Przyjazne nastawienie to klucz zarówno do satysfakcji gości, jak i do sukcesu firmy wynajmującej salę i organizującej catering. Zaś w związku z tym, że dla obsługi nie ma rzeczy niemożliwych, powinna się ona pozytywnie przychylać do wszystkich próśb klientów. Jeżeli ktoś z kości zażyczy sobie czegoś niestandardowego, to dobrze jest spełnić jego życzenie. Z pewnością zapunktuje się tym u wynajmujących salę.

Idealna obsługa to również taka, która działa w odpowiednim momencie. Czasem oczywiście chodzi w tym o to, żeby jak najprędzej uwinąć się z jakimś zadaniem, jednak nie zawsze jest to konieczne. Niekiedy znacznie ważniejsze jest to, aby, wprost przeciwnie, dać gościom czas i nie zabierać im zbyt szybko talerzy. Wszystko musi przyjść w swoim czasie.

Z pewnością podczas bankietu czy na weselu obsługa nie może pozostawiać żadnego zakątka sali nieobsłużonego. Każdy stolik musi być traktowany z taką samą uwagą, a wszystko po to, żeby goście czuli się równo i nie mogli potem narzekać, że jedni zostali obsłużeni lepiej, a inni gorzej.

Warto też pamiętać o tym, że idealna obsługa wykazuje się nienagannym ubiorem. Osoby obsługujące gości muszą się schludnie prezentować, żeby wzbudzać zaufanie i zachęcać do wchodzenia w kontakt. Najlepiej, jeżeli mają jeszcze do tego plakietki z imionami na koszulach. Wtedy wszyscy, którzy są na sali, wiedzą, w jaki sposób zwracać się do obsługi i nie mają z tym problemu.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon