Restauracja Biancas

Restauracja

Restauracja Biancas to połączenie wyjątkowej atmosfery z wyśmienitą kuchnią. Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy restaurację, która jest idealnym miejscem na spotkania w gronie rodzinnym, znakomite wesela, biznesowe lunche czy inne niepowtarzalne przyjęcia. Każda impreza jest organizowana z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów - chętnie podejmujemy się nietypowych wyzwań! 

W czym tkwi sekret naszej restauracji? 

Doskonałe propozycje szefa kuchni cieszą najbardziej wymagających smakoszy. W naszej restauracji możesz liczyć na prawdziwą kulinarną ucztę - smak oraz estetyka podania przestawek, zup, dań głównych i deserów, z pewnością Cię nie zawiedzie, a może pozytywnie zaskoczyć. Dbamy o wysoką jakość naszych dań, dlatego używamy wyłącznie świeżych składników i aromatycznych przypraw, które umiejętnie ze sobą komponujemy. 

Naszym atutem jest również niepowtarzalny klimat i aranżacja wnętrz, dopowiadająca aktualnym trendom. O obsługę Gości restauracji dbają doświadczeni i życzliwi kelnerzy, którzy zawsze polecą najlepsze perełki z naszego menu zgodnie z preferencjami. Zapewniamy także bogaty wybór win. Warto wspomnieć również o tym, że ceny dań są przystępne, dzięki czemu można najeść się do syta i nie zdziwić na widok rachunku.  

Czym się zajmujemy?