ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
wesele

Planujesz wesele oddalone od swojej rodzinnej miejscowości i obawiasz się o transport dla gości? Zastanów się nad wyborem lokalu, który poza salą weselną ma również w swojej ofercie pokoje do wynajęcia dla gości. Jednym z takich miejsc jest Hotel Biancas, który poza organizacją Twojego wesela zajmie się także zapewnieniem noclegu dla Twoich najbliższych. Dzięki temu nie tylko zagwarantujesz swoim gościom świetną zabawę weselną, ale także zadbasz o ich komfort po jej zakończeniu. O tym, dlaczego warto skorzystać z opcji wynajmu pokojów dla gości weselnych, przeczytasz w dalszej części artykułu.

Dlaczego opłaca się wynająć pokoje dla gości weselnych?

Zapewnienie noclegu gościom weselnym to świetna opcja szczególnie w sytuacji, gdy bliscy przyjeżdżają na uroczystość z daleka, pokonując kilkadziesiąt kilometrów w jedną stronę. Wówczas zakończenie imprezy nad ranem wiąże się jeszcze z kilkugodzinnym powrotem do domu, co jest niezwykle męczące i może być niebezpieczne. Ponadto, gdy organizujesz wesele z poprawinami, które rozpoczynają się kilka godzin po zakończeniu wesela, powrót gości do domów czasem się po prostu nie opłaca. Jeśli wynajmiesz pokoje dla rodziny, najbliżsi, zamiast tracić czas na dojazd do domu, mogą go wykorzystać na sen i odpoczynek, dzięki czemu zregenerują siły na kolejny dzień ucztowania. Część gości weselnych nie będzie musiała też rezygnować z picia alkoholu, po to, by prowadzić samochód na drugi dzień.

Co więcej, pokoje znajdujące się zwykle w tym samym obiekcie, umożliwiają gościom zakończenie imprezy w dowolnym dla siebie momencie. Uczestnicy imprezy nie muszą wówczas szukać kierowcy, który po kolei odwiezie ich do domów ani też nie muszą zamawiać często kosztownych przejazdów taksówkami. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdza się w przypadku osób starszych lub rodzin z małymi dziećmi, które zwykle kończą zabawę wcześniej niż pozostali weselnicy. Tym samym kierowcy nie muszą rezygnować z dalszej zabawy po to, by odwieźć pociechy, ale mogą odprowadzić je do pokojów, które znajdują się tuż obok sali. Wynajem pokojów z pewnością doceni więc każdy gość, który chce korzystać z pełni weselnych atrakcji, a Ty dzięki takiej opcji w stu procentach sprawdzisz się jako organizator przyjęcia.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon