ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
Nowoczesne sale weselne

W dzisiejszych czasach wesela nieco różnią się od tych, jakie odbywały się jeszcze jakieś 20-30 lat temu. Zmienia się podejścia i oczekiwania młodych, ale także gości. W nowoczesnych salach weselnych dominuje elegancja. Niezwykle istotna jest również kompleksowa obsługa, smaczne jedzenie, możliwość zabawy do białego rana, a także wynajęcie pokojów dla pary młodej i gości jeśli zajdzie taka potrzeba. Dziś wiele osób zwraca uwagę na hałas, w związku z tym wesela są zwykle organizowane w miejscach zlokalizowanych nieco na uboczu, choć jednocześnie dobrze skomunikowanych, aby po uroczystości ślubnej wszyscy mogli szybko i bez trudu dojechać na miejsce, gdzie odbędzie się wesele.

Co oferują nowoczesne sale weselne?

Jeśli organizowane będzie wesele z zabawą do białego rana, to zwykle para młoda szuka optymalnego połączenia tradycji z nowoczesnością. Co to właściwie znaczy? Najczęściej nie może zabraknąć tradycyjnego witania młodych chlebem i solą. Sala weselna powinna być udekorowana w jasnych barwach i bardzo nowocześnie. Okazuje się, że niezwykle istotne jest również to, jak duża jest sala, czyli ilu gości docelowo pomieści – to ważne szczególnie dla osób, które planują większe uroczystości. Niezmiernie ważna choć obecnie standardowa jest obsługa kelnerska. Jeśli goście będą dojeżdżać własnymi samochodami to uwagę zwraca się również na dostępność parkingu. Z uwagi na to, że w takich uroczystościach najczęściej uczestniczą również dzieci, to pozytywnie odbierana jest obecność placu zabaw lub kącika zabaw dla dzieci, a także możliwość wyjścia na powietrze, np. za zewnętrzny zadaszony taras.

Wybór odpowiedniej sali

Styl dekoracji, jedzenie, opinie, dojazd a nawet ceny, każdy z tych elementów ma bezpośredni wpływ na decyzje młodej pary o zorganizowaniu wesela, w tym, a nie innym miejscu. Z pewnością możliwość stworzenia wyjątkowego klimatu jest niezwykle ważna, gdyż nie zapominajmy, że z założenia ślub bierze się raz na całe życie, więc powinien być to dzień, który dobrze zapamiętamy, a i nasi goście będą go wspominać z łezką w oku.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon