ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
Gdynia

Polskie wybrzeże to atrakcyjny kierunek turystyczny o każdej porze roku. Większość turystów przyjeżdża tu latem, kiedy dni są długie, a upalna pogoda zachęca do zażywania orzeźwiających bałtyckich kąpieli oraz wielogodzinnego wylegiwania się na rozgrzanym przez słońce piasku. Jednak także wiosna, jesień i zima są nad morzem urzekające. Nasze wybrzeże oferuje odwiedzającym piękne, piaszczyste plaże, które ciągną się kilometrami, umożliwiając cudowne spacery. Wdychanie zdrowotnego jodu unoszącego się w nadmorskim powietrzu ma  leczniczy wpływ na wiele dolegliwości, a jego zawartość jest większa właśnie w miesiącach jesienno-zimowych. Miłośnicy Bałtyku lubią przyjeżdżać nad jego wybrzeże niezależnie od pory roku i panującej pogody. Doskonałym miejscem na nadmorską wizytę jest Gdynia i jej okolice. Noclegi blisko morza w Kosakowie to idealne miejsce dla wszystkich ludzi kochających nasze morze.

Dlaczego warto odwiedzić nasz hotel?

Nasz hotel jest zlokalizowany w Kosakowie, które znajduje się niedaleko Rewy, Gdyni, Gdańska i Sopotu. Wybierając nasz hotel, będą Państwo mieli doskonałe połączenie z Trójmiastem, do którego warto wybrać się na wycieczkę. Oprócz bliskości trójmiejskich zabytków i obiektów kulturalnych wyróżnia nas bliskość morza i wielu pięknych plaż. Dzięki takiej lokalizacji będą się Państwo mogli w pełni cieszyć swoim nadmorskim urlopem i korzystać ze wszystkich okolicznych atrakcji. Niezależnie od tego, czy mają Państwo ochotę na spokojne plażowanie, długie spacerowanie, czy zwiedzanie, nasz hotel da Wam możliwość realizowania swoich planów.

Nasz hotel to miejsce zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami dekoratorskimi, dlatego przebywając w naszych wnętrzach, będą Państwo mogli się całkowicie zrelaksować i nacieszyć pięknym otoczeniem. Estetyka jest dla nas niezmiernie ważna, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo piękne otoczenie wpływa na jakość odpoczynku. Pokoje hotelowe, które oddajemy do dyspozycji naszych gości, są w wysokim standardzie. Goście nocujący w naszym hotelu mają wliczone w cenę przepyszne śniadanie serwowane w formie szwedzkiego stołu.

Warto skorzystać także z naszej hotelowej restauracji, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Potrawy w niej serwowane są zawsze najwyższej jakości, dzięki wykorzystywaniu świeżych lokalnych składników, aromatycznych przypraw i umiejętności naszych kucharzy. W naszej kuchni pracują utalentowani ludzie, którzy znają się na swoim fachu.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon