ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
wyjazd integracyjny

Imprezy integracyjne to doskonałe okazje do lepszego poznania się wszystkich pracowników. Odpowiednio zorganizowane budują także pozytywne skojarzenia z daną firmą, co wpływa na efektywność pracy wszystkich zaproszonych. Oprócz tego, po zapoznaniu się, zatrudnionym znacznie łatwiej współpracować. Aby jednak móc osiągnąć te wszystkie korzyści, należy znaleźć odpowiednie miejsce, które spodoba się pracownikom. Na co zwrócić uwagę podczas jego wyboru?

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację imprezy integracyjnej?

Dobrze, jeśli na imprezę integracyjną wybierzemy malowniczo położone miejsce. Doskonale sprawdzają się m.in. restauracje nad morzem. Podróż do nich będzie kojarzyć się wszystkim zatrudnionym z relaksem. Oprócz tego wybierając lokal, musimy zwrócić uwagę, czy jest w nim odpowiednia ilość miejsca dla wszystkich zaproszonych. Dobrze, jeśli oprócz stolików w sali znajdzie się przestrzeń do tańczenia lub zorganizowania innych ciekawych aktywności.

Warto zwrócić też uwagę na menu, jakie oferuje restauracja. Jedzenie powinno każdemu smakować, ponieważ to również wpływa na budowanie pozytywnych skojarzeń związanych z firmą. Musimy też zadbać o komfortowe pokoje, w których będzie można wypocząć po zabawie.

Jak zadbać o to, aby impreza integracyjna była udana?

Jeśli chcemy, aby impreza firmowa była udana, oprócz odpowiedniego miejsca oraz jedzenia, powinniśmy także wybrać atrakcje, które sprawią, że dany wieczór będzie niezapomniany. Doskonale sprawdzają się różnego rodzaju gry umożliwiające zatrudnionym zdobycie dodatkowej wiedzy na temat ich kolegów i koleżanek. Oprócz tego świetnym pomysłem jest zorganizowanie imprez tematycznych. W tym przypadku powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednie udekorowanie sali, w której odbędzie się zabawa.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon