ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
młoda para kroi tort

Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu wielu z nas. Dlatego warto zadbać o to, aby był niezapomniany i wyjątkowy. Na udane wesele składa się idealna oprawa, czyli dekoracje, fachowa obsługa kelnerska, odpowiednie menu, muzyka, kwiaty, oświetlenie oraz animowanie imprezy przez wodzireja. Trudno zadbać o to wszystko samemu, dlatego organizując wesele zdecyduj się na uroczystość w hotelu. Zapewnimy świeżo upieczonym nowożeńcom wspaniałą oprawę weselną, dzięki której ten wyjątkowy dzień na długo zapisze się w ich pamięci. Więcej w naszym wpisie.

Jakie powinno być weselne menu?

Weselna oprawa to niewątpliwie pyszne, pięknie podane menu. Odpowiednio przyrządzane i elegancko podane potrawy sprawią, że wesele stanie się prawdziwą ucztą nie tylko dla ducha, lecz również dla ciała. Decydując się na organizację wydarzenia w hotelu nie musisz się martwić o świeżość podawanych potraw, przyrządzane bowiem na miejscu przez naszych szefów kuchni bazują na lokalnych, świeżych produktach. Wychodząc naprzeciw potrzebom gości oraz nowożeńców przygotowaliśmy dwie wersje weselnego menu: podstawową i rozbudowaną. W ramach wersji rozbudowanej oferujemy powitanie Młodej Pary chlebem i solą, oraz toast szampanem. W zakres menu wchodzi zupa, danie główne, składające się z pięciu dań do wyboru, w tym trzech sztuk mięsa na osobę, dodatków oraz deseru, czyli ciast i owoców. Goście częstować się mogą również zimnymi zakąskami, między innymi pstrągiem w galarecie, dorszem po grecku, czy kurczakiem w maladze. Zimny bufet to także roladki, sałatki, śledzik, półmisek wędlin. Wieczorem podajemy kolację. Do dyspozycji gości są również zimne i ciepłe napoje.

Profesjonalna obsługa to podstawa udanego wesela

Niemniej ważna jest profesjonalna obsługa gości w czasie weselnej zabawy. Nasi kelnerzy obsłużą gości w sposób dyskretny i nienarzucający się, jednocześnie stale czuwając nad tym, aby weselnikom niczego nie zabrakło. Podpowiedzą jakie dania oraz alkohole wybrać. Profesjonalna obsługa to również odpowiednie przystrojenie sali weselnej estetycznymi dekoracjami. Decydując się na uroczystość w naszym hotelu możesz być pewien pięknej oprawy florystycznej oraz eleganckiego, stylowego przystrojenia stołów. Zadbamy również o wybór efektywnego oświetlenia.

Nie ma weselnej zabawy bez dobrej… muzyki!

Trudno wyobrazić sobie udaną zabawę weselną bez muzyki i wodzireja, który zorganizuje konkursy i porwie nawet najbardziej opornych gości do tańca! W trakcie organizowanych przez nas wesel dbamy o to, aby goście dobrze bawili się przy muzyce i aby z ochotą ruszali na parkiet. Dlatego serwujmy zarówno dobrze znany oraz lubiany repertuar, jak i muzyczne nowości dla najmłodszych. Nasz wodzirej w każdej chwili dostosuje stylistykę granych utworów do potrzeb chwili i nastroju gości. Zmęczonym weselnikom umili czas spokojną, romantyczną muzyką, sprzyjającą rozmowom lub wolnym tańcom, a kiedy atmosferę trzeba będzie podkręcić, zaserwuje najbardziej gorące hity.

Organizowane przez nas wesela odbywają się w eleganckiej i przestronnej sali. Zapewniamy specjalne dekoracje, fachową obsługę kelnerską, a także starannie przygotowane menu, dokładając wszelkich starań, by wesele było niezapomnianym dniem. Dzięki połączeniu naszej restauracji z hotelem, w którym można wynająć pokoje dla gości, nie musisz już martwić się o transport dla weselników. Zapewniamy elegancką salę weselną do stu sześćdziesięciu osób, letni taras z ogródkiem, plac zabaw, pokoje dla gości weselnych oraz duży, monitorowany parking. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon