ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
ludzie oklaskujący przemówienie

Gala firmowa może mieć miejsce z okazji dużego sukcesu lub jubileuszu. Niektóre okazje są warte tego, aby istotnie zorganizować z ich powodu prawdziwą uroczystość dla wszystkich pracowników firmy. Jak jednak wybrać odpowiedniej miejsce, gdy prowadzimy ogólnopolską firmę? Na co zwrócić uwagę, aby wszystko odbyło się na możliwie jak najwyższym poziomie?

Miejsce na galę firmową

Pomysłów na miejsce, w którym zorganizujemy galę dla ogólnopolskiej firmy może być wiele. Jednym z pomysłów bywa główna siedziba przedsiębiorstwa, jednak to rozwiązania me pewne wady. Przede wszystkim zwykle miejsca jest zbyt mało. Ponadto nawet jeśli wynajmiemy firmę sprzątającą, to z pewnością biuro na długo zostanie bardzo zdezorganizowane pod względem umiejscowienia różnych przedmiotów. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie sala bankietowa, w której zbierzemy wszystkich zaproszonych pracowników, a całość uroczystości zostanie profesjonalnie zaplanowana przez doświadczony personel. W ten sposób również będziemy gośćmi i nie będziemy martwić się o własne biuro.

Restauracja i sala do organizacji imprez okolicznościowych to zdecydowanie najlepsza opcja i najwygodniejsza. W przypadku prywatnych miejsc można rozważyć jedynie ogród jeśli nasze biuro go posiada i nie jest zbyt mały. Oczywiście jeśli nie będzie to przeszkadzać sąsiadom. Jednak zdecydowanie lepiej jest polecić realizację całości fachowcom.

Jak znaleźć odpowiednią lokalizację?

Warto zwrócić szczególną uwagę na zakres oferty, a także na opinie wcześniejszych klientów. A także istotna będzie łatwość transportu, bo pamiętajmy, że pracownicy na taką uroczystość najczęściej przyjeżdżają taksówkami i tak też wracają. Zbyt duża odległość od centrum może okazać się problemem. Jednak wszystko zależy również od tego, gdzie znajduje się nasza firma. Jest to kwestia bardzo indywidualna. Z pewnością menu oraz dekoracje możemy zostawić po stronie restauracji czy osoby wynajmującej salę. Wówczas nie musimy się o nic martwić poza zaproszeniem gości.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon