ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
stół przystrojony

Organizacja poszczególnych uroczystości wymaga zagwarantowania odpowiedniego klimatu i dekoracji dopasowanych do charakteru imprezy. Niemniej ważne jest spełnienie każdego życzenia Gości tak, by w dniu przyjęcia wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niezależnie od tego, czy są to chrzciny, wesela czy studniówki, warto wybierać takie lokale, które w pełni zadbają o komfort uczestników imprezy, serwując im smaczne dania i zapewniając najlepszą obsługę. Jednym z takich miejsc w Gdyni jest Hotel Biancas, w którym poza możliwością noclegu w nowoczesnych i przytulnych pokojach oferujemy również możliwość zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Niezależnie od okazji i liczby zaproszonych Gości w naszym obiekcie dbamy o odpowiednią atmosferę i przygotowanie stosownej scenerii.

Imprezy okolicznościowe – które z nich warto zorganizować w naszym hotelu?

Hotel Biancas jest przystosowany do organizacji uroczystości o różnym charakterze, zarówno tych kameralnych, jak i liczących ponad 150 Gości. W naszej ofercie znaleźć można m.in. organizację przyjęć komunijnych, chrztów oraz imprez urodzinowych czy spotkań rodzinnych. Każda tego typu impreza jest dostosowana do oczekiwań organizatorów, tak, by każdy jej uczestnik czuł się komfortowo i mógł znaleźć w menu coś odpowiedniego dla siebie. Szeroki wybór potraw umożliwia zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających smakoszy. Szczególną uwagę podczas komunii i chrztów zwracamy na naszych najmłodszych Gości, dbając o to, by dzieci w tym szczególnym dniu poczuły się wyjątkowo. Specjalnie dla nich przygotowujemy menu oraz szereg atrakcji, w tym m.in. dostępny do ich dyspozycji plac zabaw.

W naszej ofercie nie brakuje również organizacji przyjęć weselnych. Wybierając Hotel Biancas, Państwo Młodzi zyskują pewność, że ich wyjątkowy dzień z pewnością będzie zapamiętany na długo. Odpowiednią atmosferę zagwarantuje elegancki wystrój sali, oprawa muzyczna oraz wodzirej, który poprowadzi całą imprezę i zadba o szampańskie nastroje Gości. Nasi kucharze dołożą również wszelkich starań, by stworzyć menu pełne smacznych i estetycznie podanych potraw. Co istotne, dostępna w naszym obiekcie sala weselna jest przystosowana do przyjęcia nawet 160 osób, a dodatkowym atutem jest możliwość zarezerwowania noclegu dla Gości. Na nowożeńców z kolei czeka przytulny apartament. Ponadto, Młoda Para może skorzystać z oferty zorganizowania wesela w piątek, korzystając tym samym z atrakcyjnego rabatu.

Poza weselami w naszym obiekcie organizowane są również jubileusze, spotkania biznesowe oraz imprezy firmowe. Dodatkową możliwością jest też organizacja imprez tematycznych takich jak np. walentynki. Ponadto, organizujemy także stypy, dokładając wszelkich starań, by zachować atmosferę powagi i szacunku dla zmarłego i jego bliskich.  W sali  bankietowej istnieje również możliwość zorganizowania balu studniówkowego. Chcąc zagwarantować maturzystom niezapomniane wspomnienia, przygotowujemy dla nich imprezę taneczną bogatą w oświetlenie dyskotekowe oraz dekoracje podkreślające szczególny charakter uroczystości. Dodatkowo możemy także zapewnić oprawę muzyczną zespołu lub DJ-a. Dopełnieniem całej imprezy jest wyśmienite menu, będące gwarancją wrażeń smakowych.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon