ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
impreza nad morzem

Spędzanie czasu nad morzem może być świetnym pomysłem na zintegrowanie zespołu. Taki wyjazd niezależnie od tego, czy pracuje się blisko Bałtyku, czy trzeba przemierzyć wiele kilometrów, jest doskonałym pomysłem na odskocznię i reset dla pracowników. Taka przerwa pomoże im się zregenerować, co sprawi, że z większym zapałem wrócą do swoich codziennych obowiązków.

Zalety przebywania nad morzem

Impreza pracownicza nad morzem może być zorganizowana w ciągu weekendu albo być miłym podsumowaniem dłuższego wyjazdu. Bez względu na to, jak długi czas spędza się nad morzem, warto zorganizować wspólny spacer wzdłuż plaży. Będzie on przyjemnym doświadczeniem, niezależnie od pory roku. Morskie powietrze jest bogate w jod. Największa jego ilość w powietrzu znajduje się w odległości do 150 metrów od linii brzegowej. Przechadzanie się wzdłuż morza pomaga budować odporność organizmu i pozytywnie wpływa na drogi oddechowe, co jest szczególnie ważne dla ludzi znajdujących się przez wiele godzin w klimatyzowanych pomieszczeniach biur.

Firmowe imprezy integracyjne w restauracji

Gdy zacznie się ściemniać, a spacerowicze zgłodnieją, nadchodzi czas na imprezę w lokalu. Do wyboru jest szeroka oferta dań przygotowana specjalnie na takie wydarzenia. W każdej propozycji menu dostępny jest duży wybór zup, dań głównych, deserów oraz napojów. Zależnie od wybranego rodzaju menu można skosztować krem z grzybów, pstrąga w sosie piernikowym, jabłecznika ze śmietaną, czy ziemniaki opiekane w ziołach. Dania mają doskonały smak i są podane w elegancki i estetyczny sposób. Potrawy proponowane w naszym menu na imprezy firmowe są na tyle ciekawe, ale jednocześnie uniwersalne, że powinny zasmakować każdemu uczestnikowi wydarzenia.
Doskonałym pomysłem na imprezę w restauracji jest wigilia pracownicza. Warto wykorzystać ten miły, grudniowy czas na spotkanie w gronie firmowym. Wspólne śpiewanie kolęd i uroczysta kolacja sprzyja wzmacnianiu relacji w zespole.

Dla osób, które przyjeżdżają z daleka, istnieje możliwość wynajęcia przytulnych pokojów, aby wypocząć po imprezie.

 

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon