ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
bal studniówkowy

Bal na 100 dni przed maturą musi być wyjątkowy. Jest jedynym w swoim rodzaju i nigdy się nie powtórzy. Pamiętamy go przez całe życie i chętnie wracamy do tych chwil. Jednak, aby studniówka była udana, należy wybrać odpowiednie miejsce, czyli elegancką restaurację, z miłą obsługą i dobrym menu.

Gdzie urządzić wyjątkową studniówkę?

Poloneza czas zacząć, taki jest początek balu na 100 dni przed maturą. Mowa oczywiście o studniówce, która jest jedyną taką imprezą w życiu. Wyjątkowy bal, bo spotykają się na nim uczniowie i nauczyciele, bawiąc się razem. Każdy, kto ma już za sobą studniówkę, wraca do niej wspomnieniami. Oczywiście dawne bale wyglądały zupełnie inaczej niż obecnie organizowane, bo odeszło się już od imprez przygotowywanych w szkołach. Dziś wybiera się restauracje, jak m.in. Biancas w Kosakowie, która zajmuje się organizacją balów studniówkowych. Dobrze zorganizowana impreza uwieńczeniem lat spędzonych w liceum czy technikum, dzięki wyjątkowej aranżacji, wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsłudze. Warto się bawić, bo przecież za niedługą chwilę matura.

Jak wybrać restaurację na studniówkę?

Restauracja musi dysponować odpowiednią ilością miejsc. Sala powinna być klimatyzowana i odpowiednio przygotowana. Ważne są niebanalne dekoracje, które może przygotować obsługa lokalu. Musi być muzyka, czyli zespół lub Dj. Kolejną kwestią jest oświetlenie dyskotekowe, które dodaje klimatu imprezie. Studniówka ma być dobrą zabawą. Oczywiście nie ma balu bez jedzenia, a więc ważne jest menu. Dania muszą być różnorodne i smaczne, by każdemu smakowały. Są oczywiście desery: tort studniówkowy i ciasta. Wybierając miejsce na zorganizowanie balu, powinniśmy zwrócić uwagę na miejsca parkingowe, by uczestnicy przyjeżdżający samochodami, mieli, gdzie zaparkować auta. Jest bardzo ważne, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, bo wtedy impreza będzie niepowtarzalna. Za chwilę młodzież opuści szkołę i zawsze będzie wracać do niej wspomnieniami.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon