ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
małżeństwo świętujące 50 rocznicę ślubu

Uczucie pomiędzy dwojgiem kochających się osób trzeba pielęgnować codziennie. Dobrze też celebrować wspólnie spędzone lata. 50-lecie małżeństwa to świetna okazja, by zorganizować uroczystość, która  będzie wyrazem pięknej miłości pomiędzy zakochanymi. Warto zaprosić do wspólnego świętowania najbliższych i wspólnie cieszyć się szczęściem. Gdzie zorganizować tego typu wydarzenie?

Zalety zorganizowania złotych godów w lokalu

Uroczystości okolicznościowe są najczęściej wyprawiane w domu lub lokalu. Pierwsza z opcji sprawdzi się, jeśli pragniemy zaprosić jedynie kilka osób i zależy nam na tym, aby wydarzenie było kameralne, w domowej, ciepłej atmosferze. Jeśli nie chcemy sami zająć się organizacją, musimy też pamiętać o zamówieniu cateringu i kelnerów. W przypadku drugiej dostępnej opcji nie trzeba się o to martwić, ponieważ obsługa zadba o to, aby podczas świętowania 50-lecia ślubu skupić się wyłącznie na zabawie.

Warto zaprosić gości do restauracji, ponieważ możemy wybrać menu, które trafi w gust zaproszonych. Obsługa zatroszczy się o to, by potrawy były serwowane w odpowiedniej porze oraz były ładnie podane. 50 lat razem zasługuje na odpowiednią oprawę — w dobrym lokalu sala zostanie odpowiednio udekorowana, a także będzie włączona muzyka, które podkreśli piękno chwili. Zakochani nie będą musieli przejmować się kwestiami organizacyjnymi, więc skupią się na sobie.

Restauracja z hotelem — czy warto wybrać tę opcję?

Trafionym pomysłem jest wybranie hotelu z restauracją. Złote gody są wyjątkowym wydarzeniem, które powinno trwać jak najdłużej. Decydując się na lokal oferujący miejsca noclegowe, nie trzeba martwić się, że goście będą musieli wracać niewypoczęci do domu. To też wygoda — potrzebne rzeczy można zostawić w pokoju, a także odetchnąć, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon