ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
pokój hotelowy

Wyjeżdżając w delegację czy na wycieczkę do dużego miasta, często myślimy w takich kategoriach, żeby koniecznie znaleźć sobie nocleg w samym centrum. Opcja ta wydaje się nam najlepsza, gdyż zakłada dobre skomunikowanie z innymi częściami metropolii, atrakcje turystyczne i bogatą bazę gastronomiczno-rozrywkową. Rzadziej myślimy natomiast o podmiejskich hotelach. A szkoda, bo tego typu miejsca potrafią stanowić naprawdę niezłe miejsce na nocleg.

Argumenty za podmiejskimi hotelami

Dlaczego warto zrezygnować z noclegowni w centrum miasta na poczet podmiejskiego hotelu? Między innymi ze względu na cenę. Pokoje w samym środku metropolii mają do siebie to, że zazwyczaj są drogie. Natomiast podmiejskie ośrodki oferują dla swoich gości atrakcyjne ceny przy takich samych, a może i nawet lepszych warunkach.

Kolejny argument za tym, żeby wybrać nocleg pod miastem, to bezpieczeństwo i cisza. W centrum często jest głośno, między innymi za sprawą turystów, a pijani amatorzy nocnego życia mogą urządzać rozróby. Nic takiego nie ma natomiast miejsca na podmiejskich terenach. Jest tam cicho i spokojnie, co stwarza doskonałe warunki, chociażby do indywidualnej pracy czy niezmąconego relaksu.

Podmiejskie ośrodki, ze względu na to, że nie powstają w tak ciasno zabudowanej przestrzeni jak w centrum, oferują też więcej miejsca. Można w nich liczyć na swobodę, która jest przecież tak konieczna do komfortowego pobytu.

A jeśli chodzi o atrakcje, to przecież nie tylko centrum je oferuje. Podmiejskie tereny mają tę zaletę, że często położone są w pobliżu soczyście zielonych parków czy lasów. W związku z tym pozwalają na pobyt w krajobrazie nieco innym, dla niektórych na pewno znacznie przyjemniejszym niż korki samochodowe i gęsta, miejska zabudowa.

Podsumowując, podmiejskie hotele mają wiele zalet, co sprawia, że zdecydowanie warto z nich korzystać. Pozwalają one na wygodny pobyt zaraz w pobliżu miasta, które jest głównym punktem programu podróży.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon