ul.Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo
Polish PL English EN German DE Russian RU Swedish SV
Gdynia

Kosakowo to niewielka, choć przepiękna miejscowość położona w kaszubskim rejonie Polski. Tym, co ją wyróżnia jest bezpośrednie połączenie z Gdynią za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Niewiele więc trzeba, aby w niedługim czasie znaleźć się na pięknej polskiej plaży.

Warto jednak skupić się na bliskich okolicach Kosakowa, aby móc do końca poznać ten urodziwy punkt na mapie naszego kraju. Miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić jest rezerwat przyrody Mechelińskie Łąki, który znajduje się w odległości 3 kilometrów od Kosakowa. Spotkać można tam wiele gatunków ptaków wodnych i błotnych, a także płazów bezogonowych.

Innym równie ciekawym miejscem, w którym można powygrzewać się na słońcu jest przystań rybacka w Mechelinkach. Znajduje się tam piaszczysta plaża, z której podziwiać można wiele kutrów rybackich, będących symbolem historii północnych Kaszub. Niedaleko przystani znajduje się również spacerowe molo o długości 180 metrów, w którego pobliżu można zakupić świeże ryby z targu. W tym samym rejonie można podziwiać urodziwy klif, który cieszy oko wszystkich turystów. Ma wysokość około 30 metrów i służy jednocześnie jako punkt widokowy, z którego można podziwiać Zatokę Gdańską, a także okoliczne, nadmorskie miejscowości.

Gdzie zarezerwować nocleg?

Rejony kaszubskie są idealnym miejscem na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, a także z drugą połówką. Odznaczają się spokojem i ciszą, które są niezwykle ważne podczas urlopu lub weekendowych odwiedzin. Kosakowo jest również idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy firmowej nad morzem, chrzcin, komunii oraz niezapomnianych urodzin. Aby jednak właściwie zorganizować swój pobyt nad morzem, nie martwiąc się o miejsce do spania oraz pełnowartościowe wyżywienie, przydatne okaże się zarezerwowanie noclegu. Nasz hotel specjalizuje się w przygotowywaniu wigilii firmowych, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na zorganizowanie każdego rodzaju imprezy firmowej niezależnie od pory roku. Ponadto oferujemy noclegi dla każdego, kto zdecyduje się odwiedzić ten piękny rejon Polski.

Udostępnij:
ul. Żeromskiego 9, 81-198 Kosakowo (koło Gdyni)
tel: 531 713 713 email: kontakt@biancas.pl
Wykonanie: strony internetowe gdynia
bon