Niezapomniane wesele w restauracji Biancas

Twoje wesele

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każdy marzy, aby ten dzień spędzić w wyjątkowym miejscu, w otoczeniu najbliższych osób, spełniając wszelkie marzenia. Pragniemy towarzyszyć Wam podczas tych wspaniałych chwil, a także podczas planowania uroczystości, dlatego stworzyliśmy atrakcyjną ofertę wesel niedaleko Gdyni. 

Nasza restauracja była już świadkiem wielu wzruszających chwil i szalonej zabawy do białego rana. Pamięta twarz niejednego zadowolonego gościa i uśmiechy szczęśliwych nowożeńców. Dokładamy wszelkich starań, by wesele utkwiło w pamięci, jako dzień magiczny, w którym spełniają się ślubne marzenia. Uwzględniając wszystkie Wasze preferencje i życzenia wspólnie wykreujemy idealny plan wesela, którego echo odbije się w całej Gdyni!  

Z nami organizacja wesela to przyjemność! 

Mamy dla Was ofertę specjalną na wesela w piątki, co szczególnie sprawdza się w czasie największego zainteresowania organizacją przyjęć weselnych, np. podczas miesięcy letnich. Wesela w piątki mają również istotną zaletę, dzięki której można zaoszczędzić. Oferujemy piątkowe menu w atrakcyjnej cenie lub rabat 10% na wybrane menu weselne, które opisaliśmy poniżej. Każde menu jest skomponowane przez wybitnego szefa kuchni. 

Nasza restauracja połączona jest z hotelem, dzięki czemu możesz wynająć pokoje dla gości i nie martwić się o transport dla osób z Gdyni i okolic. Warto zapewnić gościom nocleg na miejscu ze względu na poprawiny następnego dnia, które również możemy zorganizować. Dla Pary Młodej zapewniamy klimatyczny apartament dla nowożeńców. 

Zadbamy o wszystkie atrakcje - od oprawy muzycznej i florystycznej, aż po wodzireja, który będzie zabawiał gości weselnych i poprowadzi oczepiny oraz inne konkursy. Nasza sala weselna jest pięknie oświetlona, a stoły zawsze oryginalnie przystrojone. Nowoczesna sala weselna i wiele więcej 

Wesela, organizowane w znakomicie zlokalizowanej restauracji Biancas w Kosakowie, obok Gdyni, to niezapomniane przyjęcia, pozwalające na chwilę przenieść się w świat bezgranicznego świętowania. Nowoczesna, klimatyzowana sala weselna zapewnia komfort dla wszystkich gości, a jej wystrój nadaje klimat każdemu zdjęciu zrobionemu w trakcie szalonej nocy. 

W ramach organizacji wesela zapewniamy 

  • elegancką salę weselną do 160 osób 

  • taras letni z ogródkiem, plac zabaw 

  • pokoje dla gości weselnych (70 miejsc noclegowych) 

  • duży, monitorowany parking Menu weselne