O nas

Restauracja Biancas zapewnia doskonałe warunki do organizacji uroczystości i wydarzeń takich jak wesela, chrzciny, studniówki, komunie oraz imprezy firmowe.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wynajem dwóch dużych sal, sali Pałacowej i Sali i Białej. Obiekt wyposażony jest w przestronny monitorowany parking oraz taras z ogrodem. Naszym gościom udostępniamy pokoje do wynajęcia w z gatunku biznes lub standard. Nadzór nad potrawami sprawuje szef kuchni, który specjalizuje się w przygotowywaniu potraw jednocześnie smacznych jak i oryginalnych. Zapewniamy profesjonalną oraz miłą obsługę gości.

Szczególnie polecamy się jeżeli chodzi o organizację wesel. Nasza sala weselna Jest w stanie ugościć nawet 200 gości. Udzielamy specjalnego rabatu w wysokości aż 10 % na wesela odbywające się w piątki.

Naszym dodatkowym atutem jest atrakcyjna lokalizacja. Znajdujemy się w niewielkiej odległości od miasta Gdynia i funkcjonującego na jej terenie lotniska. Z naszej restauracji można szybko dojechać do morza do miejscowości Mechelinki, gdzie znajduje się molo, oraz do plaży w Rewie, gdzie jest wioska żeglarska i możliwość nauki windsurfingu. W okolicy Restauracji są ścieżki rowerowe i ścieżki dla spacerowiczów.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertę. Z chęcią
również udzielimy odpowiedzi na pytania pod numerem tel. 531-713-713

Facebook